środa, 2 października 2019

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw - Warszawa 11-13 października 2019O BIOEXPO Warsaw
BIOEXPO Warsaw to nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży ekologicznej. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych i hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. BIOEXPO to impreza o charakterze B2B, jeden dzień targowy (11.10 – piątek) będzie przeznaczony tylko dla klientów biznesowych, a sobota (12.10) i niedziela (13.10) będą również otwarte dla odbiorców końcowych. Naszą ambicją jest, aby BIOEXPO stało się najważniejszą imprezą branży bio w Europie Środkowo-Wschodniej.
BIOEXPO Warsaw to najlepsze miejsce aby spotkać się z obecnymi klientami oraz nawiązać nowe relacje biznesowe. To szansa na zwiększenie obrotów firmy i na rozwój biznesu. Tutaj prezentowane będą nowości rynkowe i omawiane najnowsze trendy w branży. Wystawcy konkurować będą o nagrodę BIOEXPO TOP na najlepszy produkt prezentowany podczas targów. Odwiedzający (kupcy, hurtownicy, właściciele sklepów) będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowywanych przez wystawców, rozbudować swoją ofertę o nowe produkty oraz wziąć udział w Kongresie Organic Sales and Marketing for BIO.

Idea targów:
  • wydarzenie dedykowane produktom certyfikowanym
  • biznesowy charakter
  • obecność na targach kupców z polskich sieci handlowych i wiodących dystrybutorów obecnych w Polsce
  • platforma spotkań branżowych i możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z klientami z Europy Wschodniej i Bliskiego Wschodu – program Hosted Buyers oraz zorganizowane grupy odwiedzających z zagranicy
  • matchmaking – zaaranżowane spotkania kupiec – sprzedawca
  • kompleksowa prezentacja całego procesu produkcji eko, od rolnika do finalnego produktu
BIOEXPO Warsaw to nowe podejście do prezentacji branży bioproduktów, którego celem jest przestawienie całego procesu produkcji wyrobów ekologicznych od rolnika do finalnego produktu. Wydarzenie dedykowane jest branży żywności i produktów ekologicznych. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy żywności i produktów ekologicznych z kupcami, przedstawicielami sieci handlowych, właścicielami sklepów specjalistycznych, reprezentantami hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

Kiedy odbywają się targi?
Targi BIOEXPO Warsaw odbędą się w terminie 11-13 października 2019 roku. W dzień biznesowy (11.10.2019) zapraszamy przedstawicieli z branży, zaś w weekend (12-13.10.2019) wszystkich zainteresowanych – zarówno klientów biznesowych oraz indywidualnych. Godziny zwiedzania:
11.10.2019 – 10:00-18:00
12.10.2019 – 10:00-18:00
13.10.2019 – 10:00-17:00

Gdzie odbywają się targi?
Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*
* Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystarczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google.

Szczegóły na stronie organizatora: https://bioexpo.pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...